IP-based Determination of a Visitor's Country (8.x-1.7) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Country
af: Land

en: Update
af: Dateer op

en: You are not authorized to access this page.
af: U is toegang tot hierdie bladsy geweier.

en: User
af: Gebruiker

en: Access denied
af: Toegang geweier

en: Never
af: Nooit

en: Location
af: Ligging
