IP-based Determination of a Visitor's Country (8.x-1.7) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Country
fi: Maa

en: Update
fi: Päivitys

en: You are not authorized to access this page.
fi: Sinulla ei ole käyttöoikeuksia tälle sivulle.

en: User
fi: Käyttäjä

en: Access denied
fi: Pääsy kielletty

en: Never
fi: Ei koskaan

en: Location
fi: Sijainti

en: Details
fi: Yksityiskohdat

en: IP Address
fi: IP-osoite

en: Countries
fi: Maat

en: Database updates
fi: Tietokannan päivitykset

en: Recent log messages
fi: Viimeisimmät lokimerkinnät
