IP-based Determination of a Visitor's Country (8.x-1.7) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Country
lv: Valsts

en: Update
lv: Atjaunināt

en: You are not authorized to access this page.
lv: Jums nav pieejas tiesību šai lapai.

en: User
lv: Lietotājs

en: Access denied
lv: Pieeja liegta

en: Never
lv: Nekad

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Details
lv: Sīkāka informācija

en: IP Address
lv: IP adrese

en: Countries
lv: Valstis

en: Database updates
lv: Datubāzes atjauninājumi

en: Recent log messages
lv: Jaunākie žurnāla pieraksti
