IP-based Determination of a Visitor's Country (8.x-1.7) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Country
mr: देश

en: Update
mr: अपडेट

en: You are not authorized to access this page.
mr: तुम्हाला या पानावर पोहोचण्याची मुभा नाही

en: User
mr: सदस्य

en: Access denied
mr: प्रवेश प्रतिबंधीत

en: Never
mr: कधीही नाही

en: Location
mr: स्थळ
