IP Ban (8.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Country
ar: الدولة

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Save
ar: حفظ

en: Location
ar: الموضع
