IP Ban (8.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Country
ca: País

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Save
ca: Desa

en: Location
ca: Localització

en: Policy
ca: Política
