IP Ban (8.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Country
el: Χώρα

en: The configuration options have been saved.
el: Οι επιλογές διευθέτησης αποθηκεύτηκαν.

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Location
el: Τοποθεσία
