IP Ban (8.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Country
eo: Lando

en: The configuration options have been saved.
eo: Agordaj opcioj estas konservitaj.

en: Settings
eo: Agordoj

en: Save
eo: Konservu

en: Location
eo: Loko
