IP Ban (8.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
es: Guardar configuración

en: Country
es: País

en: The configuration options have been saved.
es: Se han guardado las opciones de configuración.

en: Settings
es: Configuración

en: Save
es: Guardar

en: Location
es: Ubicación

en: Policy
es: Política
