IP Ban (8.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Country
he: מדינה

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Settings
he: הגדרות

en: Save
he: שמירה

en: Location
he: מיקום
