IP Ban (8.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Country
hr: Država

en: The configuration options have been saved.
hr: Postavke spremljene.

en: Settings
hr: Postavke

en: Save
hr: Spremi

en: Location
hr: Lokacija
