IP Ban (8.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Country
hy: Երկիր

en: The configuration options have been saved.
hy: Կոնֆիգուրացված տարբերակները պահպանված են:

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Location
hy: գտնվելու վայրը
