IP Ban (8.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: The configuration options have been saved.
kk: Конфигурация сақталды

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Save
kk: Сақтау

en: Location
kk: Орналасуы
