IP Ban (8.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: Country
ru: Страна

en: The configuration options have been saved.
ru: Настройки конфигурации были успешно сохранены.

en: Settings
ru: Настройки

en: Save
ru: Сохранить

en: Location
ru: Место

en: Policy
ru: Политика

en: Read Only
ru: Только чтение
