IP Ban (8.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Country
sk: Krajina

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Save
sk: Uložiť

en: Location
sk: Umiestnenie
