IP Ban (8.x-1.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Country
uk: Країна

en: Settings
uk: Налаштування

en: Location
uk: Місце розташування

en: Policy
uk: Поведінка

en: Read Only
uk: Лише для читання
