IP Ban (8.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: Country
ja: 国

en: The configuration options have been saved.
ja: 設定オプションが保存されました。

en: Settings
ja: 設定

en: Save
ja: 保存

en: Location
ja: 場所

en: Policy
ja: ポリシー
