IP Ban (8.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Country
jv: Negara

en: The configuration options have been saved.
jv: Opsi konfigurasi uwis disimpen.

en: Settings
jv: Sétingan

en: Save
jv: Simpen

en: Location
jv: Lokasi
