IP Ban (8.x-1.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Country
vi: Quốc gia

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Location
vi: Vị trí

en: Policy
vi: CHÍNH SÁCH
