IP Consumer Auth (8.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Blacklist
da: Sortliste

en: About
da: Om

en: Web services
da: Web-services

en: IP addresses
da: IP adresser

en: Allowed formats
da: Tilladte formater
