IP Consumer Auth (8.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Blacklist
fr: Liste noire (blacklist)

en: About
fr: À propos

en: Web services
fr: Services Web

en: IP addresses
fr: Adresses IP

en: Allowed formats
fr: Formats autorisés
