IP Consumer Auth (8.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Format
hu: Formátum

en: Blacklist
hu: Feketelista

en: About
hu: Leírás

en: Web services
hu: Webszolgáltatások

en: IP addresses
hu: IP-címek

en: Allowed formats
hu: Megengedett formátumok
