IP Consumer Auth (8.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: About
de: Über

en: Web services
de: Web-Dienste

en: Whitelist
de: Positivliste

en: IP addresses
de: IP-Adressen

en: Allowed formats
de: Zulässige Formate

en: Allowed format
de: Zulässiges Format
