IP Consumer Auth (8.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Blacklist
sv: Svartlista

en: About
sv: Om

en: Web services
sv: Webbtjänster

en: IP addresses
sv: IP-adresser

en: Allowed formats
sv: Tillåtna format

en: Allowed format
sv: Tillåtet format
