IP Consumer Auth (8.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Format
uk: Формат

en: Blacklist
uk: Чорний список

en: About
uk: Про модуль

en: Web services
uk: Вебслужба

en: Whitelist
uk: Білий список

en: IP addresses
uk: IP-адреси

en: Allowed formats
uk: Дозволені формати
