IP Consumer Auth (9.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Format
es: Formato

en: Blacklist
es: Lista negra

en: About
es: Acerca de

en: Web services
es: Servicios web

en: IP addresses
es: Direcciones IP

en: Allowed formats
es: Formatos permitidos
