IP Consumer Auth (9.0.0-alpha1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Format
it: Formato

en: About
it: Informazioni

en: Web services
it: Web service

en: IP addresses
it: Indirizzi IP

en: Allowed formats
it: Formati consentiti
