IP Consumer Auth (9.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Blacklist
pl: Czarna lista

en: About
pl: O stronie

en: Web services
pl: Usługi web

en: Whitelist
pl: Biała lista

en: IP addresses
pl: Adres IP

en: Allowed formats
pl: Dozwolone formaty
