IP Consumer Auth (9.0.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Format
gl: Formato

en: Blacklist
gl: Lista negra

en: About
gl: Información

en: Web services
gl: Servizos web

en: IP addresses
gl: O enderezo IP %ip foi bloqueado
