IP Consumer Auth (9.0.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Format
lt: Formatas

en: About
lt: Apie

en: Web services
lt: Web paslaugos

en: IP addresses
lt: IP adresas

en: Allowed formats
lt: Leidžiami formatai
