IP Consumer Auth (9.0.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Format
ru: Формат

en: Blacklist
ru: Чёрный список

en: About
ru: Информация

en: Web services
ru: Веб-службы

en: Whitelist
ru: Белый список

en: IP addresses
ru: IP-адреса

en: Allowed formats
ru: Доступные форматы
