IP Consumer Auth (9.0.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Format
nl: Opmaak

en: About
nl: Over

en: Web services
nl: Webservices

en: IP addresses
nl: IP-adressen

en: Allowed formats
nl: Toegestane opmaken

en: Allowed format
nl: Toegestane opmaak
