IP Geolocation Views & Maps (2.0.0-alpha0) - en to ast translation catalogue (17 entries)

en: disabled
ast: desactiváu

en: more
ast: más

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Advanced options
ast: Opciones avanzaes

en: Reset
ast: Reafitar

en: None
ast: Nengún

en: default
ast: predefiníu

en: - None -
ast: -Nengún-

en: none
ast: nengún

en: Region
ast: Rexón

en: Block
ast: Bloque

en: Page
ast: Páxina

en: Maximum
ast: Máximu

en: Role
ast: Rol

en: IP Address
ast: Direición IP

en: Refine
ast: Refinar
