IP Geolocation Views & Maps (2.0.0-alpha0) - en to bg translation catalogue (20 entries)

en: disabled
bg: деактивиран

en: more
bg: още

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Advanced options
bg: Разширени опции

en: Reset
bg: Рестартирай

en: None
bg: Не

en: default
bg: по подразбиране

en: - None -
bg: - Не -

en: Country
bg: Страна

en: none
bg: не

en: Region
bg: Област на сайта

en: Block
bg: Блокирай

en: Page
bg: Страница

en: Average
bg: Рейтинг

en: Address
bg: Адрес

en: Role
bg: Роля

en: Refine
bg: Подобряване

en: Apply
bg: Търси

en: Last visit
bg: Последно посещение
