IP Geolocation Views & Maps (2.0.0-alpha0) - en to et translation catalogue (48 entries)

en: disabled
et: keelatud

en: more
et: veel

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Go
et: Mine

en: Advanced options
et: Täpsemad valikud

en: Reset
et: Tühista

en: None
et: Puudub

en: default
et: vaikimisi

en: - None -
et: - Puudub -

en: Country
et: Riik

en: none
et: puudub

en: Region
et: Regioon

en: Block
et: Plokk

en: Page
et: Lehekülg

en: Average
et: Keskmine

en: Maximum
et: Maksimum

en: Address
et: Aadress

en: Desc
et: Kahanev

en: Role
et: Roll

en: Last
et: Viimane

en: Provider
et: Teenusepakkuja

en: Street
et: Tänav

en: City
et: Linn

en: Postal code
et: Sihtnumber

en: Latitude
et: Laiuskraad

en: Longitude
et: Pikkuskraad

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Refine
et: Täpsusta

en: First
et: Esimene

en: Second
et: Sekund

en: Map
et: Kaart

en: Map height
et: Kaardi kõrgus

en: Apply
et: Rakenda

en: Minimum
et: Miinimum

en: Precision
et: Täpsus

en: Last visit
et: Viimane külastus

en: Postal Code
et: Postiindeks

en: Country code
et: Riigikood

en: Offset
et: Nihe

en: Route
et: Suund

en: IP address
et: IP-aadress

en: Sum
et: Summa

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Asc
et: Kasvav

en: No results text
et: Tekst, mida näidatakse tulemuste puudumise korral

en: Master
et: Peamine
