IP Geolocation Views & Maps (2.0.0-alpha0) - en to ga translation catalogue (10 entries)

en: more
ga: Tuilleadh

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: - None -
ga: - Roghnaigh ón liosta -

en: Country
ga: Tír

en: City
ga: Cathair

en: Postal code
ga: Cód Poist

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: Postal Code
ga: Cód Poist
