IP Geolocation Views & Maps (2.0.0-alpha0) - en to my translation catalogue (23 entries)

en: more
my: ပို၍

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Go
my: သွားမည်

en: Advanced options
my: အဆင့်မြင့်ရွေးချယ်ရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Country
my: နိုင်ငံ

en: none
my: ဘာတခုမှမရှိ

en: Region
my: နယ်ပယ်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Average
my: ပျမ်းမျှ

en: Maximum
my: အမြင့်ဆုံး

en: Address
my: လိပ်စာ

en: Last
my: နောက်ဆုံး

en: IP Address
my: အင်တာနက် ကွန်ရက် လိပ်စာ

en: First
my: ပထမ

en: Second
my: ဒုတိယ

en: Minimum
my: အနည်းဆုံး

en: ,
my: .

en: IP address
my: IP လိပ်စာ

en: - All -
my: - အားလုံး -
