IP Geolocation Views & Maps (2.0.0-alpha0) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: disabled
os: хицæн у

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Advanced options
os: Уæлæмхас амонæнтæ

en: Reset
os: Раздæрау

en: None
os: Нæйы

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: none
os: нæй
