IP Geolocation Views & Maps (2.0.0-alpha0) - en to si translation catalogue (9 entries)

en: disabled
si: සක්‍රීය නොවන

en: more
si: තවත්

en: Advanced options
si: සංකීර්ණ විකල්ප

en: Average
si: සාමාන්‍ය ගණන

en: Maximum
si: උපරිමය

en: Second
si: තත්පර

en: Minimum
si: අවමය

en: Sum
si: මුළු ගණන

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
