IP Geolocation Views & Maps (8.x-1.0-alpha0) - en to gu translation catalogue (15 entries)

en: more
gu: વધુ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Advanced options
gu: ઉચ્ચતર વિકલ્પો

en: default
gu: મૂળભૂત

en: Region
gu: ક્ષેત્ર

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Provider
gu: પ્રદાતા

en: City
gu: શહેર

en: Latitude
gu: અક્ષાંશ

en: Longitude
gu: રેખાંશ

en: Map
gu: નકશો

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Route
gu: માર્ગ

en: IP address
gu: IP સરનામું
