User IP Lookup (8.x-1.6) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Account Name
es: Nombre de la cuenta

en: Time
es: Hora

en: Region
es: Región

en: Custom
es: Personalizado

en: City
es: Ciudad

en: About
es: Acerca de
