User IP Lookup (8.x-1.7) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Account Name
id: Nama Akun

en: Time
id: Waktu

en: Region
id: Wilayah

en: Custom
id: Tersuai

en: City
id: Kota

en: About
id: Tentang
