Improve Paragraphs library items (1.0.0) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Type
ast: Triba

en: Reset
ast: Reafitar

en: Field
ast: Campu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: All
ast: Too

en: Filter
ast: Filtru
