Improve Paragraphs library items (1.0.0) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Type
be: Тып

en: Reset
be: Скінуць

en: Field
be: Поле

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: All
be: Усе

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Select
be: Выбраць

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: Bundle
be: Набор
