Improve Paragraphs library items (1.0.0) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Type
bo: རིགས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: All
bo: ཡོངས

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Select
bo: གདམ་གསེས

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
