Improve Paragraphs library items (1.0.0) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Type
ca: Tipus

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Field
ca: Camp

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: All
ca: Tot

en: Filter
ca: Filtra

en: Browse
ca: Navega

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Master
ca: Mestre
