Improve Paragraphs library items (1.0.0) - en to fr translation catalogue (19 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Field
fr: Champ

en: Label
fr: Libellé

en: Save
fr: Enregistrer

en: All
fr: Tout

en: Filter
fr: Filtrer

en: Browse
fr: Parcourir

en: Select
fr: Sélectionner

en: Offset
fr: Décalage

en: Entity type
fr: Type d'entité

en: Bundle
fr: Type

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: Master
fr: Principal

en: Paragraphs library items
fr: Bibliothèque d'éléments de paragraphes

en: Paragraphs library browser
fr: Navigateur de la bibliothèque de paragraphes

en: Paragraphs library
fr: Bibliothèque de paragraphes

en: No library items available.
fr: Aucun élément de bibliothèque disponible.
