Improve Paragraphs library items (1.0.0) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Type
he: סוג

en: Reset
he: איתחול

en: Field
he: שדה

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: All
he: הכל

en: Filter
he: סינון

en: Select
he: בחר

en: Offset
he: היסט

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Bundle
he: חבילה

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Master
he: מאסטר
