Improve Paragraphs library items (1.0.0) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Type
hu: Típus

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Field
hu: Mező

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: All
hu: Mind

en: Filter
hu: Szűrő

en: Browse
hu: Böngészés

en: Select
hu: Kiválasztás

en: Offset
hu: Eltolás

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Master
hu: Mester

en: Paragraphs library items
hu: Bekezdéskönyvtár elemek

en: Paragraphs library browser
hu: Bekezdéskönyvtár böngésző

en: No library items available.
hu: Nincsenek elérhető könyvtárelemek.
