Improve Paragraphs library items (1.0.0) - en to ja translation catalogue (22 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Type
ja: タイプ

en: Reset
ja: リセット

en: Field
ja: フィールド

en: Label
ja: ラベル

en: Save
ja: 保存

en: All
ja: すべて

en: Filter
ja: フィルター

en: Browse
ja: ブラウズ

en: Select
ja: 選択

en: Offset
ja: オフセット

en: Entity type
ja: エンティティタイプ

en: Bundle
ja: バンドル

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Master
ja: マスター

en: Paragraphs
ja: パラグラフ

en: Entity browser
ja: エンティティブラウザー

en: Paragraphs library items
ja: パラグラフライブラリー項目

en: Paragraphs library browser
ja: パラグラフライブラリーブラウザ

en: Paragraphs library
ja: パラグラフライブラリー

en: No library items available.
ja: 利用可能なライブラリアイテムがありません。
